GHA700F-12-J1
DigiKeys produktnummer
1776-GHA700F-12-J1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GHA700F-12-J1
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 12V 700W
Tillverkarens standardleveranstid
7 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 12V 85-264VAC Ingång
Kategori
Effekt (Watt)
Tillv.
Tillämpningar
ITE (kommersiell), medicin
Serie
Spänning - isolering
4 kV
Förpackning
Box
Effektivitet
95,5%
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-20°C-80°C (med nedstämpling)
Typ
Öppen ram
Egenskaper
PFC, standby-utgång, universalingång
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Chassimontering
Spänning - ingång
85-264VAC
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,50" (127,0 x 76,2 x 38,1mm)
Spänning - utspänning 1
12V
Godkännande myndighet
CE, cUL, cURus, DEMKO, UKCA
Ström - Utgång 1
33.4 A