GHA500F-24
DigiKeys produktnummer
1776-1233-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GHA500F-24
Beskrivning
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Öppen ram AC DC-omvandlare 1 Utgång 24V 90-264VAC Ingång
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GHA500F-24 Modeller
Spänning - isolering
4 kV
Serie
Effektivitet
91%
Arbetstemperatur
-20°C-80°C (med nedstämpling)
Egenskaper
Justerbar utgång, kan användas med DC-ingång, universalingång
Storlek/dimension
L 5,00" x B 3,00" x H 1,38" (127,0 x 76,2 x 35,0mm)
Spänning - ingång
90-264VAC
Godkännande myndighet
CE, cURus, DEMKO
Spänning - utspänning 1
24V
Minsta tillåtna belastning
Nej
Ström - Utgång 1
6.3 A