EAC-16-222
DigiKeys produktnummer
1776-2900-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EAC-16-222
Beskrivning
LINE FILTER 250VAC/VDC 16A CHASS
Tillverkarens standardleveranstid
5 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 16 A 250VAC Enkelsteg Kopplingsplint
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
EAC-16-222 Modeller
Kategori
Spänning - märkspänning AC (fas till jord/nolla)
250 V
Tillverkare
Cosel USA, Inc.
Ström
16 A
Serie
Tillämpningar
General Purpose
Förpackning
Box
Godkännande myndighet
cURus, VDE
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Filtertyp
Enfas
Monteringstyp
Chassimontering
Konfiguration
Enkelsteg
Termineringstyp
Kopplingsplint
Spänning - märkspänning DC
250V
Basproduktens nummer
Spänning - märkspänning AC
250V