CHS3002415-BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Cosel USA, Inc.
I lager: 0
Datablad
Bilden för CHS3002415-BC är inte tillgänglig
CHS3002415-BC
DigiKeys produktnummer
CHS3002415-BC-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CHS3002415-BC
Beskrivning
DC DC CONVERTER 15V 203W
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Isolerad modul DC-DC-omvandlare 1 Utgång 15V 13,5A 18V - 36V Ingång
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CHS3002415-BC Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
203 W
Tillv.
Spänning - isolering
250 V
Serie
Tillämpningar
ITE (kommersiell)
Förpackning
Box
Egenskaper
Justerbar utgång, basplatta
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (med nedstämpling)
Typ
Isolerad modul
Effektivitet
93,5%
Antal utgångar
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - ingång (min)
18V
Inkapsling/låda
8-DIP modul
Spänning - ingång (max)
36V
Storlek/dimension
L 2,41" x B 1,03" x H 0,56" (61,1 x 26,1 x 14,3mm)
Spänning - utspänning 1
Godkännande myndighet
CE, cURus, TUV
Ström - utgång (max)
13,5A