D38999/26FG11SN
DigiKeys produktnummer
2899-D38999/26FG11SNCO-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D38999/26FG11SN
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
11 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Crimp
Kategori
Skalytbehandling
Kemiskt pläterat nickel
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Serie
Färg
Silver
Förpackning
Box
Ingångsskydd
Miljöbeständig
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Kopplingsmutter
Antal positioner
11
Skärmning
Skalstorlek - insats
21-11
Strömklassning (Ampere)
23A
Skalstorlek, MIL
G
Spänningsvärde
500VAC
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
-65°C-200°C