CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
CG-PD60PPS
DigiKeys produktnummer
6089-CG-PD60PPS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CG-PD60PPS
Beskrivning
BATT CHARGER DESKTOP 5V-20V 3A
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stationär dator Batteriladdare 5V-20V 3A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CG-PD60PPS Modeller
Kategori
Spänning - ingång
12-24V
Tillverkare
Coolgear
Effekt - max
60W
Serie
Storlek/dimension
L 3,48" x B 1,99" x H 1,03" (88,39 x 50,55 x 26,16mm)
Förpackning
Detaljhandelspaket
Monteringstyp
Chassimontering
Artikelstatus
Aktiv
Termineringstyp
USB A-hylsa, USB C-uttag
Typ
Stationär dator
Egenskaper
LED-indikator
Batterikemi
Mobila enheter
Arbetstemperatur
0°C-55°C
Antal celler
2
Godkännande myndighet
CE, FCC, IEC, POP, TSCA
Spänning - nominell
5V-20V
Vikt
127,5g
Laddström - max.
3A