3280-4SG-528
DigiKeys produktnummer
SC3399-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3280-4SG-528
Beskrivning
CONN PLUG FMALE 4POS GOLD CRIMP
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 Positioner rund kontakt Stickdon (honuttag) Crimp
Kategori
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Tillv.
Färg
Svart
Serie
Ingångsskydd
Vädertät
Förpackning
Bulk
Egenskaper
Bakstycke, kabelklämma
Artikelstatus
Aktiv
Skärmning
Kontaktdonstyp
Strömklassning (Ampere)
5,6A
Antal positioner
4
Spänningsvärde
600V
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Kabelöppning
0.280"-0.290" (7.11mm-7.37mm)
Terminering
Crimp
Arbetstemperatur
-40°C-115°C