OX200-DKV-010.0M
DigiKeys produktnummer
CW940-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OX200-DKV-010.0M
Beskrivning
XTAL OSC VCOCXO 10.0000MHZ LVCMO
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz VCOCXO LVCMOS Oscillator 12V 6-DIP (0,701", 17,80mm), 5 ledningar
Kategori
Utgång
LVCMOS
Tillv.
Spänning - källa
12V
Serie
Frekvensstabilitet
±5 ppb
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-DIP (0,701", 17,80mm), 5 ledningar
Typ
Storlek/dimension
L 1,417" x B 1,063" (36,00 x 27,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,530" (13,46mm)