OH300-61003CF-050.0M
DigiKeys produktnummer
CW950TR-ND - Remsa och spole (TR)
CW950CT-ND - Remsbit (CT)
CW950DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH300-61003CF-050.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 50.0000MHZ CMOS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 7-SMD, utan ledning
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±10 ppb
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
7-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 1,000" x B 0,866" (25,40 x 22,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)