OH300-50503CF-010.0M | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | OH300-50503CF-010.0M |
Beskrivning | XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 7-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Utgång CMOS |
Tillv. | Spänning - källa 3,3V |
Serie | Frekvensstabilitet ±5 ppb |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur 0°C-70°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Resonatorbas | Inkapsling/låda 7-SMD, utan ledning |
Typ | Storlek/dimension L 1,000" x B 0,866" (25,40 x 22,00mm) |
Frekvens | Höjd - monterad (max) 0,500" (12,70mm) |