OH20TSE-010.0M and OH2095TSE-010.0M Promo Video
OH20TSE-010.0M
DigiKeys produktnummer
222-OH20TSE-010.0M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH20TSE-010.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS TH
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 5-DIP modul
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±3 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Tråg
Ström - drift (max)
300mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
5-DIP modul
Typ
Storlek/dimension
L 0,811" x B 0,811" (20,60 x 20,60mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)