OH200-61003CF-024.0M
DigiKeys produktnummer
222-OH200-61003CF-024.0M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH200-61003CF-024.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 24.0000MHZ CMOS TH
Detaljerad beskrivning
24 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-DIP-modul, 5 stift
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
1,15A
Storlek/dimension
L 1,417" x B 1,063" (36,00 x 27,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)