OH200-61003CF-020.0M
DigiKeys produktnummer
CW872-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH200-61003CF-020.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 20.0000MHZ CMOS TH
Detaljerad beskrivning
20 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-DIP-modul, 5 stift
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Storlek/dimension
L 1,417" x B 1,063" (36,00 x 27,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)