OH200-61003CF-010.0M
DigiKeys produktnummer
222-OH200-61003CF-010.0M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH200-61003CF-010.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS TH
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-DIP-modul, 5 stift
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±5 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Förpackning
Bulk
Ström - drift (max)
1,15A
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-DIP-modul, 5 stift
Typ
Storlek/dimension
L 1,417" x B 1,063" (36,00 x 27,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)