OH100-50503CF-010.0M
DigiKeys produktnummer
CW825-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
OH100-50503CF-010.0M
Beskrivning
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ CMOS TH
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10 MHz OCXO CMOS Oscillator 3,3V 6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 ledningar
Kategori
Utgång
CMOS
Tillv.
Spänning - källa
3,3V
Serie
Frekvensstabilitet
±5 ppb
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
0°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Resonatorbas
Inkapsling/låda
6-DIP (0,750", 19,05mm), 5 ledningar
Typ
Storlek/dimension
L 1,000" x B 1,000" (25,40 x 25,40mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,500" (12,70mm)