CS-023-114.285M
DigiKeys produktnummer
CW647TR-ND - Remsa och spole (TR)
CW647CT-ND - Remsbit (CT)
CW647DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CS-023-114.285M
Beskrivning
CRYSTAL 114.2850MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
114.285 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CS-023-114.285M Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
3:e överton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
114.285 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)