B31-028.8M
DigiKeys produktnummer
222-B31-028.8M-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
B31-028.8M
Beskrivning
XTAL OSC TCXO 28.8MHZ CLP SNW
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
28.8 MHz TCXO Kapad sinusvåg Oscillator 3,3V 4-SMD, utan ledning
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
±500 ppb
Serie
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Förpackning
Band (byggindustri)
Ström - drift (max)
2mA
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Resonatorbas
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Typ
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvens
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)