DCT-50FM-KIT är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
CompuCablePlusUSA
I lager: 0
Datablad
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DCT-50FM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-50FM-KIT-ND
Tillverkare
CompuCablePlusUSA
Tillverkarens produktnummer
DCT-50FM-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS CRIMP
Tillverkarens standardleveranstid
0 veckor
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Antal rader
3
Strömklassning (Ampere)
3A
Skalstorlek, kontaktlayout
5 (DD, D)
Ledningsdimension
22 AWG