DCT-37MMD-KIT
DCT-37MMD-KIT
DCT-37MMD-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-37MMD-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCT-37MMD-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS CRIMP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Antal rader
2
Strömklassning (Ampere)
3A
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Ledningsdimension
22 AWG