DCT-25MMD-KIT
DCT-25MMD-KIT
DCT-25MMD-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-25MMD-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCT-25MMD-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS CRIMP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Strömklassning (Ampere)
3A
Ledningsdimension
22 AWG