DCT-15MP-KIT
DCT-15MP-KIT
DCT-15MP-KIT
DigiKeys produktnummer
4771-DCT-15MP-KIT-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DCT-15MP-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 15POS CRIMP
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Primärt material
Plast
Skalmaterial, ytbehandling
Plast
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Strömklassning (Ampere)
3A
Ledningsdimension
22 AWG