DCT-15HMM-KIT
DCT-15HMM-KIT
DCT-15HMM-KIT
DigiKeys produktnummer
5412-DCT-15HMM-KIT-ND
Tillverkare
CompuCablePlusUSA
Tillverkarens produktnummer
DCT-15HMM-KIT
Beskrivning
CONN D-SUB HD PLUG 15POS CRIMP
Tillverkarens standardleveranstid
0 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub, High Density Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Antal rader
3
Strömklassning (Ampere)
3A
Skalstorlek, kontaktlayout
1 (DE, E) hög densitet
Ledningsdimension
22 AWG