TV50C101J-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
I lager: 0
Datablad
162V Klämma 31,17A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
TV50C101J-G
DigiKeys produktnummer
TV50C101J-G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TV50C101J-G
Beskrivning
TVS DIODE 100VWM 162VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TV50C101J-G Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
31,17A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
100V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
111V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
162V