TV06B130J-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 10 902
Datablad
21,5V Klämma 27,91A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
TV06B130J-HF
DigiKeys produktnummer
TV06B130J-HF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TV06B130J-HF
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
TV06B130J-HF Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
27,91A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V