TV06B130J-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 10 902
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 0
Datablad
21,5V Klämma 27,91A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AA (SMB)
TV06B130J-G
DigiKeys produktnummer
TV06B130J-G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TV06B130J-G
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AA
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TV06B130J-G Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
27,91A
Tillv.
Effekt - toppuls
600W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Monteringstyp
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-214AA, SMB
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V