CPDZ3V3U-HF
DigiKeys produktnummer
641-1483-2-ND - Remsa och spole (TR)
641-1483-1-ND - Remsbit (CT)
641-1483-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPDZ3V3U-HF
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 10.6VC 0201
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
10,6V Klämma 6,5A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 0201/DFN0603
Kategori
Effekt - toppuls
70W
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
35pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Spänning - backspänning (typ)
3,3V (max)
Inkapsling/låda
0201 (metrisk 0603)
Spänning - genombrott (min)
5,7V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
10,6V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
6,5A (8/20µs)