CPDQ3V3U-HF har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Comchip Technology
I lager: 4 000
Datablad
10,4V Klämma 9,8A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 0402/SOD-923F
CPDQ3V3U-HF
DigiKeys produktnummer
641-1477-2-ND - Remsa och spole (TR)
641-1477-1-ND - Remsbit (CT)
641-1477-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPDQ3V3U-HF
Beskrivning
TVS DIODE 3.3VWM 10.4VC 0402
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
CPDQ3V3U-HF Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
102W
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Artikelstatus
Föråldrad
Kapacitans @ frekvens
80pF vid 1MHz
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
3,3V
Inkapsling/låda
SOD-923
Spänning - genombrott (min)
5V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
10,4V
Basproduktens nummer
Ström - toppuls (10/1000 µs)
9,8A (8/20µs)