CPDFR12V har utgått och tillverkas inte längre.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
25V Klämma 1A (8/20µs) Ipp TVS - dioder Ytmontering 1005/SOD-323F
CPDFR12V
DigiKeys produktnummer
CPDFR12V-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CPDFR12V
Beskrivning
TVS DIODE 12VWM 25V 1005/SOD323F
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
1A (8/20µs)
Tillv.
Effekt - toppuls
25W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Föråldrad
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Kapacitans @ frekvens
12pF vid 1MHz
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
12V
Inkapsling/låda
1005 (metrisk 2512)
Spänning - genombrott (min)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
25V