CDSU101A
DigiKeys produktnummer
641-1002-2-ND - Remsa och spole (TR)
641-1002-1-ND - Remsbit (CT)
641-1002-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDSU101A
Beskrivning
DIODE STANDARD 80V 100MA 0603
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 80 V 100mA Ytmontering 0603/SOD-523F
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDSU101A Modeller
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
4 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 75 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
3pF vid 0,5V, 1MHz
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
80 V
Leverantörens enhetsförpackning
0603/SOD-523F
Ström - likriktat medelvärde (Io)
100mA
Arbetstemperatur - koppling
125°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 100 mA
Basproduktens nummer
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet