CDSFR101A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Dioder 80 V 100mA Ytmontering 1005/SOD-323F
CDSFR101A
DigiKeys produktnummer
CDSFR101A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CDSFR101A
Beskrivning
DIODE STANDARD 80V 100MA 1005
Tillverkarens standardleveranstid
32 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
4 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 75 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kapacitans @ Vr, F
3pF vid 0,5V, 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
80 V
Leverantörens enhetsförpackning
1005/SOD-323F
Ström - likriktat medelvärde (Io)
100mA
Arbetstemperatur - koppling
125°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 100 mA
Basproduktens nummer
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet