ATV15C360JB-HF | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ATV15C360JB-HF |
Beskrivning | TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 58,1V Klämma 25,82A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ATV15C360JB-HF Modeller |
Kategori | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Tillv. | Nätmatningsskydd Nej |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -55°C-150°C (TJ) |
Artikelstatus Aktiv | Grad Automotive |
Typ Zener | Godkännande AEC-Q101 |
Dubbelriktade kanaler 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - backspänning (typ) 36V | Inkapsling/låda DO-214AB, SMC |
Spänning - genombrott (min) 40V | Leverantörens enhetsförpackning |
Spänning - begränsning (max) @ Ipp 58,1V | Basproduktens nummer |
Ström - toppuls (10/1000 µs) 25,82A |