5KP130A-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
209V Klämma 23,92A Ipp TVS - dioder Genomgående hål R-6
5KP130A-G
DigiKeys produktnummer
5KP130A-G-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
5KP130A-G
Beskrivning
TVS DIODE 130VWM 209VC R6
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
5KP130A-G Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
23,92A
Tillv.
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Genomgående hål
Spänning - backspänning (typ)
130V
Inkapsling/låda
R-6, axiell
Spänning - genombrott (min)
144V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
209V