1.5KE160A-HF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
219V Klämma 6,85A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE160A-HF
DigiKeys produktnummer
641-1.5KE160A-HFTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE160A-HF
Beskrivning
TVS DIODE 136VWM 219VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
6,85A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
136V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
152V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
219V