1.5KE13CA-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 1 000
Datablad
18,2V Klämma 82,42A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE13CA-G
DigiKeys produktnummer
641-1.5KE13CA-GTB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE13CA-G
Beskrivning
TVS DIODE 11.1VWM 18.2VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
82,42A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och låda (TB)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Genomgående hål
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
11,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
12,35V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V