3321-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys produktnummer
1175-3321-22-1-0500-003-1-TS-ND
1175-3321-22-1-0500-003-1-TS-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3321-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" Gul 600V 500,0' (152,4m)
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,093" (2,36mm)
Förpackning
Spole
Digi-Spool™, Continous Spool
Manteltjocklek (isolering)
0,032" (0,81mm)
Artikelstatus
Aktiv
Längd
500,0' (152,4m)
Kabeltyp
Spänning
600V
Ledningsdimension
Arbetstemperatur
150°C