3239-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN120B-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3239-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 50'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Svart 3000V 50,00' (15,24m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,075" (1,90mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,025" (0,63mm)
Längd
50,00' (15,24m)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning
3000V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-50°C-150°C