3239-22-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN104B-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3239-22-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" Svart 3000V 100,0' (30,5m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,081" (2,06mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,025" (0,63mm)
Förpackning
Spole
Längd
100,0' (30,5m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
3000V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-50°C-150°C