3239-14-1-0100-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
1175-3239-14-1-0100-001-1-TS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3239-14-1-0100-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP 14AWG 3000V BLK 100'
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 AWG Kopplingstråd Vajer 41/0,0100" Svart 3000V 100,0' (30,5m)
Kategori
Mantelmaterial (isolering)
Tillv.
Manteldiameter (isolering)
0,130" (3,30mm)
Förpackning
Spole
Längd
100,0' (30,5m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
3000V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-50°C-150°C