Bilden för 3132-24-1-0500-004-1-TS är inte tillgänglig
3132-24-1-0500-004-1-TS
DigiKeys produktnummer
1175-3132-24-1-0500-004-1-TS-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3132-24-1-0500-004-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG RED FOOT
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Röd 300V Ange antal fot i orderkvantitet
Kategori
Manteltjocklek (isolering)
0,016" (0,41mm)
Tillv.
Längd
Ange antal fot i orderkvantitet
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-30°C-150°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
11/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 3132
Ledarmaterial
Egenskaper
Hög temperatur, oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Spolstorlek
500,0' (152,4m)
Manteldiameter (isolering)
0,057" (1,45mm)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 500 Fot
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
LängdEnhetspris (per fot)Totalpris
1kr 6,84000kr 6,84
5kr 6,13000kr 30,65
10kr 5,84800kr 58,48
25kr 5,48480kr 137,12
50kr 5,22380kr 261,19
100kr 4,97390kr 497,39
Tillverkarens standardförpackning
Annan längd
HOOK-UP STRND 24AWG RED 250'
I lager: 3
HOOK-UP STRND 24AWG RED 500'
I lager: 55
HOOK-UP STRND 24AWG RED 100'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 50'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V RED 25'