3132-22-1-0500-011-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN100GY-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
3132-22-1-0500-011-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG GRN/YEL 50'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" Grön, gul 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,063" (1,60mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Förpackning
Spole
Längd
50,00' (15,24m)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-30°C-150°C