1672-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN339B-500-ND
1175-1672-24-1-0500-001-1-TS-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1672-24-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Svart 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,091" (2,31mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,016" (0,41mm)
Förpackning
Spole
Digi-Spool™, Continous Spool
Längd
500,0' (152,4m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
11/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 1672
Ledarmaterial
Egenskaper
Oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 3 500 Fot
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Digi-Spool™, Continous Spool
LängdEnhetspris (per fot)Totalpris
1kr 5,93000kr 5,93
5kr 5,34600kr 26,73
10kr 5,09100kr 50,91
25kr 4,77320kr 119,33
50kr 4,54700kr 227,35
100kr 4,32980kr 432,98
Spole
500kr 1,42722kr 713,61
1 000kr 1,35816kr 1 358,16
1 500kr 1,31902kr 1 978,53
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG YELLOW
I lager: 0
HOOK-UP STRND 24AWG RED
HOOK-UP STRND 24AWG BLUE
HOOK-UP STRND 24AWG BROWN
Annan längd
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 100'
I lager: 8
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 50'
I lager: 4
HOOK-UP STRND 24AWG 300V BLK 25'