1569-22-1-0500-002-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN529W-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-22-1-0500-002-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" White 300V 50,00' (15,24m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,063" (1,60mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Längd
50,00' (15,24m)
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledarkardel
17/0,0063"
Ytterligare resurser
Har upphört
Produkten finns inte längre hos DigiKey.
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 96,16000kr 96,16
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
I lager: 1
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
I lager: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
I lager: 20
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
I lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 500'
I lager: 15319
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'