1569-22-1-0500-001-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN528B-25-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-22-1-0500-001-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 25'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" Svart 300V 25,00' (7,62m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,063" (1,60mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Förpackning
Spole
Längd
25,00' (7,62m)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
17/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 1569
Ledarmaterial
Egenskaper
Oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Har upphört
Produkten finns inte längre hos DigiKey.
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 54,83000kr 54,83
2kr 52,27500kr 104,55
3kr 50,81667kr 152,45
5kr 49,01000kr 245,05
7kr 47,85714kr 335,00
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 25'
I lager: 40
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
I lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'
I lager: 10
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 25'
I lager: 0
Enhetspris:
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'