1569-14-1-0100-011-1-TS
DigiKeys produktnummer
1175-1569-14-1-0100-011-1-TS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1569-14-1-0100-011-1-TS
Beskrivning
UL1569 PVC HOOK-UP-WIRE 14 AWG 1
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14 AWG Kopplingstråd Vajer 41/0,0100" Grön, gul 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,104" (2,64mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,015" (0,38mm)
Förpackning
Spole
Längd
100,0' (30,5m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C