1430-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN492R-500-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1430-22-1-0500-004-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" Röd 300V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,063" (1,60mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,016" (0,41mm)
Förpackning
Spole
Längd
500,0' (152,4m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
17/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 1430
Ledarmaterial
Egenskaper
Oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
I lager: 8
Kontrollera för ytterligare inkommande lager
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 880,65000kr 880,65
2kr 838,09500kr 1 676,19
3kr 814,02333kr 2 442,07
5kr 784,53200kr 3 922,66
7kr 765,58429kr 5 359,09
10kr 745,93200kr 7 459,32
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 500'
I lager: 17
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
I lager: 2500
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
I lager: 2000
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 500'
I lager: 1
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 500'
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
I lager: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'