1430-22-1-0500-003-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN491Y-100-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1430-22-1-0500-003-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer 17/0,0063" Gul 300V 100,0' (30,5m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,063" (1,60mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,016" (0,41mm)
Förpackning
Spole
Längd
100,0' (30,5m)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C
Ledningsdimension
Mantelfärg
Ledarkardel
17/0,0063"
Klassificeringar
UL Style 1430
Ledarmaterial
Egenskaper
Oljebeständig
Mantelmaterial (isolering)
Basproduktens nummer
Miljö- och exportklassificeringar
Frågor och svar om produkter
Ytterligare resurser
Har upphört
Produkten finns inte längre hos DigiKey.
Spole
Antal Enhetspris Totalpris
1kr 187,02000kr 187,02
3kr 174,58667kr 523,76
5kr 166,91600kr 834,58
10kr 158,27700kr 1 582,77
25kr 148,68480kr 3 717,12
50kr 141,01220kr 7 050,61
100kr 134,29750kr 13 429,75
500kr 124,70456kr 62 352,28
Tillverkarens standardförpackning
Annan färg
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
I lager: 0
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
I lager: 9
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
I lager: 2
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
I lager: 6
Annan längd
HOOK-UP STRND 22AWG YELLOW
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 25'
I lager: 18
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'