11047-24-1-0500-007-1-TS
DigiKeys produktnummer
CN160G-500-ND
1175-11047-24-1-0500-007-1-TS-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
11047-24-1-0500-007-1-TS
Beskrivning
HOOK-UP STRND 24AWG GREEN
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 AWG Kopplingstråd Vajer 11/0,0063" Grön 600V 500,0' (152,4m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,057" (1,45mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,009" (0,23mm)
Förpackning
Spole
Digi-Spool™, Continous Spool
Längd
500,0' (152,4m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
600V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
-10°C-105°C