1007-22-1-2000-001-1-TD
DigiKeys produktnummer
1175-1007-22-1-2000-001-1-TD-ND
1175-1007-22-1-2000-001-1-TD-DS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1007-22-1-2000-001-1-TD
Beskrivning
WIRE 22AWG BLACK SOLID FEET
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
22 AWG Kopplingstråd Vajer Solid Svart 300V 2000,0' (609,6m)
Kategori
Manteldiameter (isolering)
0,059" (1,50mm)
Tillv.
Manteltjocklek (isolering)
0,016" (0,41mm)
Förpackning
Spole
Digi-Spool™, Continous Spool
Längd
2000,0' (609,6m)
Artikelstatus
Aktiv
Spänning
300V
Kabeltyp
Arbetstemperatur
80°C