HCM4919660800AGIT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Citizen Finedevice Co Ltd
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
ECS Inc.
ECS Inc.
19.6608 MHz ±30ppm Kristaller 16pF 50 Ohms HC-49/US
HCM4919660800AGIT
DigiKeys produktnummer
HCM4919660800AGIT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HCM4919660800AGIT
Beskrivning
CRYSTAL 19.6608MHZ 16PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
16pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
19.6608 MHz
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,185" (11,40 x 4,70mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,169" (4,30mm)
Frekvenstolerans
±30ppm