HC-49/U-S4915200ABJB
DigiKeys produktnummer
300-6008-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HC-49/U-S4915200ABJB
Beskrivning
CRYSTAL 4.9152MHZ 18PF TH
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4.9152 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 150 Ohms HC-49/US
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Bulk
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Genomgående hål
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
4.9152 MHz
Storlek/dimension
L 0,453" x B 0,183" (11,50 x 4,65mm)
Frekvensstabilitet
±50ppm
Höjd - monterad (max)
0,138" (3,50mm)
Frekvenstolerans
±30ppm